۲۱ ۱۱, ۱۴۰۲

کارنامه توصیفی پایه اول تا ششم ابتدایی

By |۱۴۰۲-۱۱-۲۱ ۱۱:۵۵:۵۱ +۰۰:۰۰بهمن ۲۱ام, ۱۴۰۲|دیدگاه‌ها برای کارنامه توصیفی پایه اول تا ششم ابتدایی بسته هستند

با توجه به اینکه در مقطع ابتدایی به جای ثبت نمره از ارزشیابی توصیفی استفاده می شود و ثبت و سازماندهی این کاربه صورت دستی مستلزم صرف وقت بسیار و احتمالاً همراه با خطا می باشد لذا تصمیم گرفتم به منظور رفاه حال آموزگاران گرامی نرم افزاری طراحی کنم که با سرعت و دقت بالا تمام عملیات مورد نیاز را به دور از هرگونه پیچیدگی انجام داده و خروجی های مورد نیاز را تولید کند.

۱۸ ۰۵, ۱۳۹۹

ثبت ورود و خروج و گزارش گیری

By |۱۴۰۱-۳-۲ ۱۰:۳۹:۴۱ +۰۰:۰۰مرداد ۱۸ام, ۱۳۹۹|دیدگاه‌ها برای ثبت ورود و خروج و گزارش گیری بسته هستند

نرم افزار حاضر جهت کمک به آن دسته از کاربرانی که با ثبت و گزارشگیری از ورود و خروج پرسنل در ارتباط هستند طراحی شده است.به عنوان مثال حراست و یا واحد اداری هر سازمان باید کنترل کاملی بر روی ورد و خروج افراد داشته باشند. برای این منظور می توانید به سادگی از این نرم افزار استفاده کرده و گزارش های متنوع را از آن استخراج کنید.

۱۸ ۰۲, ۱۳۹۹

فرم حرفه ای ورود و خروج – 1401

By |۱۴۰۱-۳-۲ ۰۹:۲۶:۳۴ +۰۰:۰۰اردیبهشت ۱۸ام, ۱۳۹۹|دیدگاه‌ها برای فرم حرفه ای ورود و خروج – 1401 بسته هستند

فرم ورود و خروج اکسل فرم حرفه ای ورود و خروج اکسل-  آپدیت تیرماه 1400با تغییرات و امکانات جدید منتشر شد فرم حرفه ای ورود و خروج آپدیت تیرماه 1400   امکانات نرم افزار تعریف ساعت کارکرد شنبه تا چهار شنبه تعریف ساعت جداگانه برای روزهای پنجشنبه و جمعه امکان تعریف ساعت های موظف جداگانه برای پرسنل امکان فعال کردن محاسبه اضافه کار و کسر کار به انتخاب کاربر دارای محاسبات شیفت روز و شب امکان تعریف اضافه کار روزهای تعطیل ثبت مرخصی، [...]

۱۷ ۱۲, ۱۳۹۸

نرم افزار انبارداری تحت اکسل

By |۱۴۰۱-۳-۲ ۱۰:۲۵:۰۶ +۰۰:۰۰اسفند ۱۷ام, ۱۳۹۸|دیدگاه‌ها برای نرم افزار انبارداری تحت اکسل بسته هستند

نرم افزارهای انبارداری امروزه جزء اساسی ترین نیازهای هر شرکت و سازمانی می باشند. اما مشکل اصلی برای بسیاری از کاربران پیچیدگی، قیمت بالا و امکانات بسیار این نرم افزارهاست که هیچوقت به بسیاری از این امکانات نیاز ندارند. در واقع هزینه زیاد و زمان یادگیری طولانی مانع از تهیه این نرم افزارها می شود.برای جلوگیری از مشکلات ذکر شده نرم افزاری تهیه شده و تقدیم حضور میگردد که به سادگی نیازهای شما را برآورده کرده و شما را از خرید نرم افزارهای پیچیده و گران قیمت بی نیاز می کند.

عنوان

Go to Top